Hakkımızda - Granny's Waffles

Hakkımızda

Uluslararası bir marka olan Granny’s Waffles Türkiye’deki ilk mağazasını 2014 yılında İstanbul-Çekmeköy’de açmıştır. Halen şehrin en iyi noktalarında 13 şubeyle hizmetlerine devam eden markamız, gelen yatırımcı taleplerini en ince ayrıntısına kadar incelemektedir.

Yatırımın doğru zamanda, doğru lokasyonda ve doğru ortakla kârlı bir projeye dönüşmesi için çalışan ekiplerimiz, geniş ürün yelpazesiyle Granny’s Waffles markasının görünür ve ulaşılabilir olmasını hedeflemektedir.

Waffledan kumpire, dondurmadan tatlılara kadar farklı damak zevklerine uygun seçeneklerimizi deneyerek siz de aradığınız üstün kalite ve lezzete sürekli olarak ulaşabilirsiniz.

Mağaza dekorasyonu ve ürün çeşitliliğini müşterilerin keyifli zaman geçirmesi için özel olarak seçen Granny’s Waffles orijinal reçeteler ve pişirme teknikleriyle geniş lezzet seçeneklerine sahiptir.

Neden Granny’s Waffles

Granny’s Waffles’ı benzerlerinden ayıran özellikler arasında;

  • Marka bilinirliği
  • Kolay ulaşılan mağaza yerleri
  • Kaliteli ve katkısız malzeme tercihi
  • Özel reçeteye sahip enfes çikolatalar
  • Dünyada benzeri olmayan eşsiz waffle hamuru
  • Günlük ve taze hazırlanarak tezgâhta yerini alan lezzetler
  • Müşteri beklentilerine uygun olarak güncellenen zengin ürün seçenekleri sayılabilir.

Hoş ambiyans, hızlı servis ve lezzetli tabaklarla fark yaratan Granny’s Waffles doyurucu porsiyonlarıyla beklentileri eksiksiz bir şekilde karşılar. Belçika çikolatasının tüm dünyada bilinen itibarının tariflerde değer kazandığı markamız, Türk damak tadına uygun yeni alternatiflerle menülerini geliştirmeye devam etmektedir.

Şirketimiz bünyesinde yer alan; 3 markamız Granny’s Waffles, Ekler Atölyesi ve Kumrucu Nine lezzetlerine sınırlı sayıda şubede Yemeksepeti, Getir ve Trendyol aracılığıyla sunulan paket servis hizmetleriyle istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.